Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

spoldzielnia mieszkaniowa-astra-konstantynow

Utworzony przez ~astra~, 23 września 2009 r. o 23:15
Wy tej Jolce to nawet do pięt nie dorastacie buraki wiesniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek napisał:
Wy tej Jolce to nawet do pięt nie dorastacie buraki wiesniaki.
To prawda, nie każdy potrafiłby ogarnąć taką spółdzielnię. Jakby odeszła to dopiero docenilibyście jej pracę i zaangażowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos przeczytal to co wczoraj bylo napisane?? czy przypadek ze odsniezyli obok przedszkola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
To prawda, nie każdy potrafiłby ogarnąć taką spółdzielnię. Jakby odeszła to dopiero docenilibyście jej pracę i zaangażowanie.
ale mi sztuka ogarnac spoldzielnie tako malo trzeba robic z glowo a nie bez sensownie wydawac pieniadze.na remonty garazy po biera ale czy wiecie,ze nie musicie placic na to?jeden juz wygral z nia w sadzie a niech od chodzi zyl sobie nie podetne -wielka mi radna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wiecie,ze przepisy mowia o tym,ze fundusz remontowy z danego bloku przykladowo blok A moze byc tylko wykorzystany tylko na blok A.czyli jak blok B ma wiecej do remontu to nie mozna z kozystac z pieniedzy bloku A.A tu Jolka w spoldzielni remont kolejny eobi i to za czyje pieniadze?No przeciez nie za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie się na tym jak kura na gwiazdach. Fedczuk zajmij się Stachu tym co najlepiej umiesz robić a do Mirończukowej zapomniałaś Danusiu gdzie wcześniej mieszkałaś jak podatków w gminie nie potrafiłaś liczyć. Wybraliście wójta a z nim takie odśnieżanie jak macie oświetlenie takie jak jest Daniu jechałaś na wójta a teraz co chcesz rządzić spółdzielnią parę razy wchodziłaś do organów i co wyszło kłótnie Daniu masz chore ambicje tak jak spółdzielca Fedczuk ,Wałach ,Mikiciuk i inni którzy pod Domelem piłują ryja a jak zebranie to siedzą cicho bo nie mają nic do powiedzenia. Co do radnych plujecie na Jolkę ale co zrobił Kuć wieloletni radny - chciał zamykać przedszkole, blokuje inicjatywy Spółdzielni. Na zebraniach w Spółdzielni Danusiu byłaś i słyszałaś co ma do powiedzenia - w skrócie nic się nie da zrobić. Chcecie mieć Cieleśnicę, Woroniec, Roskosz lub co gorzej Hruszniew ,Franopol to pojedźcie tam i zobaczcie jak ludzie mieszkają może głupota wam odpłynie. A co do żył to sami je podcinajcie A z wygraniem w sądzie to zwykłe kłamstwo sprawa się toczy a Supronowicz i tak zapłaci a jak nie to z waszej kasy to będzie pokryte i wtedy będzie się cieszyć że utrzymujecie biznesmena a on będzie się z was śmiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie że Stacho mimo swojego fachu ma taką gębę. Nie bio się że ktoś go może podpierd..ić za metę? Ja też mieszkam na tym osiedlu i też wiele spraw mnie denerwuje w spółdzielni więc nie bronię Ruseckiej ale drażni mnie że większość moich sąsiadów daje się nakręcać wszechwiedzącemu po zawodówce i byłej nieudolnej urzędnicy która cudze widzi pod lasem a swojego pod nosem nie widzi dewota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blokers napisał:
Ciekawi mnie że Stacho mimo swojego fachu ma taką gębę. Nie bio się że ktoś go może podpierd..ić za metę? Ja też mieszkam na tym osiedlu i też wiele spraw mnie denerwuje w spółdzielni więc nie bronię Ruseckiej ale drażni mnie że większość moich sąsiadów daje się nakręcać wszechwiedzącemu po zawodówce i byłej nieudolnej urzędnicy która cudze widzi pod lasem a swojego pod nosem nie widzi dewota.
Ci co z tym kretynem kolegują i dają mu się nakręcać są takimi samYMI DUrNIAMI JAK TEN feDczuk wystarczy zoBaczyć jacy ludzie chLają razem z nim po południu w tYm kiosku piwo Ale to nie tyKo ONI tak się ZAchowują CI niby mądrzeJsI też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dlaczego sklepowa pozwala na chlanie w sklepie? nie można spokojnie zrobić zakupów bo te pijackie mordy nad produktami spożywczymi rozłożonymi na ladzie kichają, gdzie właściciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsniezanie wcale mi sie nie podoba co to ma znaczyc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to jak w Gminie Konstantynow Spoldzielnia Mieszkaniowa ASTRA pozbywa sie makulatury-najlepszym sposobem jest wysypywanie tych smieci z pojemnikow na plac mieszczacy sie kolo blokow i palenie ich.Dym i papiery unosza sie wszedzie poprostu jeden syf-bo po co placic.Gratulacje,tak trzymac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
A Dlaczego sklepowa pozwala na chlanie w sklepie? nie można spokojnie zrobić zakupów bo te pijackie mordy nad produktami spożywczymi rozłożonymi na ladzie kichają, gdzie właściciel?
CZY WłASCICIEL PAN D.D. O TYM NIE WIE?MYśę żE WIE TYLKO NIE ZWRACA NA TO UWAGI BO OBAWIA SIę żE STRACI TYCH KLIENTóW (PIJUSóW)!!!!!!!!!TO W TAKIM RAZIE STRACI MNIE I JESZCZE KILKA MOICH SąSIADEK BO NIE CHODZIMY JUż TAM NA ZAKUPY NIE CHCEMY SIę PRZEPYCHAć POMIęDZY śMIERDZąCYMI GęBAMI I KRZYCZYć DO SKLEPOWEJ O CO CHODZI BO ONI ROBIą SZUM I SłYCHAć TYLKO TYCH PIJAKóW1111111111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O to jak w Gminie Konstantynow Spoldzielnia Mieszkaniowa ASTRA pozbywa sie makulatury-najlepszym sposobem jest wysypywanie tych smieci z pojemnikow na plac mieszczacy sie kolo blokow i palenie ich.Dym i papiery unosza sie wszedzie poprostu jeden syf-bo po co placic.Gratulacje,tak trzymac!
a kto ma odsnieżać chodniki nikt?Dlaczego Ten co bierze za to pieniądze tego nie robi czyżby Jolka tego nie widziała bo już po wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTEK napisał:
a kto ma odsnieżać chodniki nikt?Dlaczego Ten co bierze za to pieniądze tego nie robi czyżby Jolka tego nie widziała bo już po wyborach?
Dobryś temat poruszył tylko dowiedz się że gmina na czele z wójtem wycofali pojemniki segregacyjne ze wsi. W Astrze zostały i makulatury nie miał kto odbierać zauważcie tępaki że stanęły nowe kontenery na placu w gminie takich nie ma Jola się stara. A wy gdybyście mieli we łbie zamiast siana rozum byście takich głupot nie pisali. Pamiętajcie segregacja to korzyść ekonomiczna choć władze gminy na czele z Murawskim, Łazowską, Kuciem tego nie rozumieją natomiast pewnie rozumieją jak się jątrzy a ich orędownicy pisząą te bzdury. nie antek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTEK napisał:
a kto ma odsnieżać chodniki nikt?Dlaczego Ten co bierze za to pieniądze tego nie robi czyżby Jolka tego nie widziała bo już po wyborach?
Bierz łopatę do graby i jedź i Antek odśnieżaj. A z tego co wiem to chodniki na osiedlu od powstania bloków odśnieżają sami mieszkańcy i widać gdzie pracowici i poradni mieszkają a gdzie chudopachołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bierz łopatę do graby i jedź i Antek odśnieżaj. A z tego co wiem to chodniki na osiedlu od powstania bloków odśnieżają sami mieszkańcy i widać gdzie pracowici i poradni mieszkają a gdzie chudopachołki.
Ja znam taką co trochę pomerda i będzie czysto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bierz łopatę do graby i jedź i Antek odśnieżaj. A z tego co wiem to chodniki na osiedlu od powstania bloków odśnieżają sami mieszkańcy i widać gdzie pracowici i poradni mieszkają a gdzie chudopachołki.
oDŚNIEŻANIE posesji i terenów do niej przyległych Należy do Właścicieli lub ZArządCów tychże a Więc zarządcą chodników i caŁego ośieedla jest Spółdzielnia ASTRA a TĄ spółdzielnie reprezentuje i odpowiada za nią PREZES-RUSECKA A NIE poszczególni mieszkańcy-koniec kropka wobec tego za brak odśnieżania nie odpowiadają mieszkańcy tylko Prezes z całym tym nierządem spółdzielni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTEK napisał:
oDŚNIEŻANIE posesji i terenów do niej przyległych Należy do Właścicieli lub ZArządCów tychże a Więc zarządcą chodników i caŁego ośieedla jest Spółdzielnia ASTRA a TĄ spółdzielnie reprezentuje i odpowiada za nią PREZES-RUSECKA A NIE poszczególni mieszkańcy-koniec kropka wobec tego za brak odśnieżania nie odpowiadają mieszkańcy tylko Prezes z całym tym nierządem spółdzielni!
A ty Antek to ze spółdzielni czy też z okolic gminy bo w naszej spółdzielni chodniki maja ośnieżać mieszkańcy tak zostało ustalone wieki temu. A nierząd to masz w gminie skąd gościu szrajbujesz chcesz ciągnąć temat to ciągnij tylko pamiętaj że pisząc nieprawdę o spółdzielni możesz zostać wciągnięty w tryby sprawiedliwości. Co do odpowiedzialności to też nie masz racji ponieważ w myśl statutu organami jest Walne Zgromadzenie, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni których kompetencje określa statut. Pani Jola jest Prezesem Zarządu a nie jednoosobową jednostką wszelkie decyzje zapadają kolegialnie nie tak jak w gminie. Dlatego ludzie mają już dość ludzi jątrzących Stacha, Dani, Krychy, Sławka, Solarka, Zygmusia i tylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada napisał:
A ty Antek to ze spółdzielni czy też z okolic gminy bo w naszej spółdzielni chodniki maja ośnieżać mieszkańcy tak zostało ustalone wieki temu. A nierząd to masz w gminie skąd gościu szrajbujesz chcesz ciągnąć temat to ciągnij tylko pamiętaj że pisząc nieprawdę o spółdzielni możesz zostać wciągnięty w tryby sprawiedliwości. Co do odpowiedzialności to też nie masz racji ponieważ w myśl statutu organami jest Walne Zgromadzenie, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni których kompetencje określa statut. Pani Jola jest Prezesem Zarządu a nie jednoosobową jednostką wszelkie decyzje zapadają kolegialnie nie tak jak w gminie. Dlatego ludzie mają już dość ludzi jątrzących Stacha, Dani, Krychy, Sławka, Solarka, Zygmusia i tylu.
Niech NIE DAJ bOŻE KTOŚ ZŁAMIE NOGĘ NA TYM Osiedlu to zobaczysz czy POszkodowany pozwie do sądu Mieszkańca CZy sPółdzielnie/która reprezentuję PREZES.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada napisał:
A ty Antek to ze spółdzielni czy też z okolic gminy bo w naszej spółdzielni chodniki maja ośnieżać mieszkańcy tak zostało ustalone wieki temu. A nierząd to masz w gminie skąd gościu szrajbujesz chcesz ciągnąć temat to ciągnij tylko pamiętaj że pisząc nieprawdę o spółdzielni możesz zostać wciągnięty w tryby sprawiedliwości. Co do odpowiedzialności to też nie masz racji ponieważ w myśl statutu organami jest Walne Zgromadzenie, Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni których kompetencje określa statut. Pani Jola jest Prezesem Zarządu a nie jednoosobową jednostką wszelkie decyzje zapadają kolegialnie nie tak jak w gminie. Dlatego ludzie mają już dość ludzi jątrzących Stacha, Dani, Krychy, Sławka, Solarka, Zygmusia i tylu.
a TO MIEZSKANCY MAJA ZADBAC O NP.PIASEK DO POSYPYWANIA SLISKICH CHODNIKOW NIE PREZES I TO ONI MAJA POSYPYWAĆ- A NIE PRACOWNIK ZATRUDNIONY W SPÓŁDZIELNI JAKIES NOWE ZWYCZAJE WPROWADZASZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...